Sinan Akçıl’dan eski sevgilisi Müjde Uzman’a olay gönderme! ‘Tükense bende tükenirdi’

Ünlü oyuncu Müjde Uzman, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile dikkat çekmişti. Uyuyamadığını açıklayan ünlü isim, “Hayatımda ilk defa tükendim” demiş ve şöyle devam etmişti:

Bugün hastanede atı bayıltacak dozda ilaçlar içeren bir serum yememe rağmen uyumadım. Ki günlerdir alerji ve astım sebepli uyku yapan ilaçlar da içiyorum. Aralıksız öksürmekten karın kaslarımın nasıl acıdığını, alerjiden gözümün ve damağımın nasıl kaşındığını tarif edemem. Üzerine kilometrelerce yol yapıp sete gidip çalıştım. O da tamam. Eve döndüm. Yine ilaçlar… Dedim çok, pis sızarım hocam. Öksürük krizi gelmeden burnum tıkanmadan, boğazım kurumadan. Ama yoook! Öyle duygulara izin yok!

“İş zor değil, yoğunluk zor değil, insanlar zor. Multitask (çoklu görev) olmak kendimi tanımlamayı en sevdiğim şeydi, şimdi ise ruhumun en büyük düşmanı… Herkesin bir teorisi var olmam gereken kişiyle ve sıkıntılarımla alakalı, en büyük sebep de mesleğim! Hayatım çok kolay, ışıltılı pırıltılı (ne demekse), para ve lüks içinde falan olmalıymış kesin. Sahi kimin işi bu kadar konuşuluyor? Ben başka şeyler konuşamayacak mıyım hiç? Sağlık sorunlarına da inanmıyorlar…”

“BEN HERHANGİ BİR SENDROMA YAKALANDIM DEMEDİM”

Bu açıklamasının üzerine tükenmişlik sendromuna yakalandığı düşünülen Uzman, bir açıklama daha yaparak; “Ben, herhangi bir sendroma yakalandım falan demedim. Şu kendine magazin hesabı diyen, kim olduğu ne idüğü belirsiz, başkalarının hayatı üzerinden bir de yalanla para kazanan sitelere inanmaktan vazgeçin lütfen. Teşekkürler” ifadelerini kullanmıştı.

Gündem olan bu sözlerinin ardından, Uzman’ın eski sevgilisi Sinan Akçıl önceki gece İstanbul Havaalanı’nda görüntülendi. Fransa konserinden döndüğünü söyleyen Akçıl, ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“BİRAZ CESUR OLMAK LAZIM”

Sahnede İsrail Başkanı Netenyahu’ya seslenmesiyle ilgili konuşan ünlü isim, “Fransızca biliyorum sayılır. Oradan o sahneden seslenmek istedim. Orada polislerin bile beni alkışladığını görünce mutlu oldum. Güzel de bir konser gerçekleştirdik. Şu anda iki kan var. Bir şehir olarak ‘Kan’ var bir de bebeklerin döktüğü ‘kan’ var. Biraz da cesur olmak lazım” dedi.

Fransa’da doğum gününü de kutladığını söyleyen şarkıcı, “Yaş aldıkça daha iyi hissediyor insan bence kendisini. Bir derginin de kapağı oldum. 1 Haziran’da yayınlanacak” diye konuştu.

“MÜJDE BENİ ATLATTI!”

Eski sevgilisi Müjde Uzman’ın “Tükendim” sözleri hatırlatılan Sinan Akçıl, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

Zannetmiyorum, tükenmez ya. Tükense bende tükenirdi… Beni atlattı yani!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir